2023-03-15

CHILLI Jewellery IRENEUSZ GLAZA zaprasza na targi AMBERIF SPRING

Serdecznie zapraszam do Gdańska na Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERIF SPRING, gdzie będę miał przyjemność zaprezentowania najnowszej kolekcji biżuterii srebrnej i złotej z bursztynem bałtyckim.

Kolekcja jest utrzymana w charakterystycznym „stylu CHILLI”, jednak z wyraźnymi nowymi akcentami wzorniczymi. Jej główną część stanowi biżuteria srebrna z bursztynem, ale nie zabraknie także biżuterii złotej, oczywiście również ze złotem Bałtyku. Mocniej niż dotychczas postawiłem w niej także na podkreślenie efektu lekkości i finezji, wręcz zmysłowości, w połączeniu z luksusowym lookiem.

Premiera nowej kolekcji to niejedyny dobry powód do odwiedzenia mojego stoiska na targach AMBERIF SPRING. Równie ważnym – a może nawet ważniejszym – jest przypadające w tym roku 20-lecie istnienia firmy CHILLI Jewellery Ireneusz Glaza, które planuję świętować w czasie targów. Będzie mi bardzo miło, jeśli przyjmą Państwo zaproszenie na te wyjątkowe, trwające aż 4 dni urodziny.

Dla tych, którzy nie będą mieli okazji zapytać mnie osobiście, jak się czuję po tych 20 latach, przygotowałem subiektywne podsumowanie – zapraszam na blog

Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERIF
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO
22-25 marca 2023
Stoisko A102

KONTAKT

chilli@chillijewellery.com

mobile: +48 507 068 050

mobile: +48 504 220 020

ul. Szafranowa 9
83-010 Straszyn

ZOBACZ MAPE

    Wysyłając zapytanie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności

    UNIQUE • INCREDIBLY • PIECE
    INSPIROWANY NATURĄ I PODKREŚLAJĄCYCH JEJ PIĘKNO