2023-05-14

Druga ZŁOTA PĘTELKA dla CHILLI IRENEUSZ GLAZA

Moja przygoda ze światem mody nie zwalnia tempa – po ZŁOTEJ PĘTELCE z 2021 r. i statuetce TOP MODA z 2022 r. w tym roku otrzymałem od Polskiej Akademii Mody drugą ZŁOTĄ PĘTELKĘ za kolekcję biżuterii Sparkle.

W tej kolekcji postawiłem na formy i barwy bursztynu podkreślające jego naturalne pochodzenie i tylko niezbędną ingerencję człowieka w jego naturalną formę, oraz na minimalistyczne, a przy tym starannie skomponowane oprawy ze srebra. W ten sposób stworzyłem swoisty pomost między naturą a współczesnością.

Sparkle jest także emanacją potrzeby współczesnego człowieka bliskiego kontaktu z naturą, ale też filozofii slow life. Jest amuletem z bursztynu, w którego moc ochronną wierzono przed wiekami – we współczesnym świecie i we współczesnej formie.

Tę kolekcję miałem przyjemność zaprezentować podczas jubileuszowej, 20. Gali Polskiej Mody w Poznaniu na wspólnym pokazie z projektantką mody Barbarą Piekut.

PS. W najnowszym rankingu polskich projektantów i marek odzieżowych przygotowanym przez Polską Akademię Mody w kategorii MARKI firma CHILLI Ireneusz Glaza plasuje się na wysokim 4. miejscu 🙂

KONTAKT

chilli@chillijewellery.com

mobile: +48 507 068 050

mobile: +48 504 220 020

ul. Szafranowa 9
83-010 Straszyn

ZOBACZ MAPE

    Wysyłając zapytanie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności

    UNIQUE • INCREDIBLY • PIECE
    INSPIROWANY NATURĄ I PODKREŚLAJĄCYCH JEJ PIĘKNO