2021-10-07

ZŁOTA PĘTELKA DLA CHILLI IRENEUSZ GLAZA

Po włoskiej premierze podczas Satisfashion Roma w lipcu 2021 r. zaprezentowałem kolekcję Amber Beauty przed polską publicznością w czasie Gali Polskiej Mody w Poznaniu. Przyniosła mi wielce pożądaną nagrodę Złotej Pętelki przyznawaną przez Polską Akademię Mody.

Pięknym tłem do prezentacji tej kolekcji biżuterii była kolekcja mody młodej projektantki Sary Betkier Nicoty Duo wyróżniająca się prostymi, asymetrycznymi krojami i dekoracyjnymi elementami. Jej głównym bohaterem jest bursztyn bałtycki w jego najpiękniejszej, naturalnej postaci w nowoczesnych, unikatowych oprawach wykonanych ze srebra i złota oraz w połączeniu z diamentami oraz kryształami Swarovskiego.

Złota Pętelka to dziś największe i najbardziej pożądane wyróżnienie w świecie mody w Polsce przyznawane przez Kapitułę Polskiej Mody za szczególne osiągnięcia bądź za dorobek projektantom oraz producentom, również osobom lub firmom zasłużonym dla mody. Jestem drugim – po Aleksandrze Gliwińskim – projektantem biżuterii, który został nią uhonorowany.

Więcej informacji: Złota Pętelka dla CHILLI Jewellery

KONTAKT

chilli@chillijewellery.com

mobile: +48 507 068 050

mobile: +48 504 220 020

ul. Szafranowa 9
83-010 Straszyn

ZOBACZ MAPE

    Wysyłając zapytanie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności

    UNIQUE • INCREDIBLY • PIECE
    INSPIROWANY NATURĄ I PODKREŚLAJĄCYCH JEJ PIĘKNO